Katalog zbraní

Zvětšit

FLINTA NA GUMIČKU

Flinta je vyrobena z bukového dřeva. Střílí gumičky, které jsou k hračce přibaleny. Gumičku vložíme do zářezu v hlavni, poté ji napneme a zasuneme do zadního zářezu nad spouští. Gumičku vystřelíme stisknutím spouště.
Rozměry: 75 x 10 cm
Zvětšit

FLINTA BEZ FUNKCE

Flinta je vyrobena z bukového dřeva. Nemá spoušť a proto není určena ke střílení gumiček. Tu však lze natáhnout přes hlaveň a prstem vystřelit.
Rozměry: 75 x 10 cm
Zvětšit

BANDITKA

Banditka je model "pirátské pistole". Je vyrobena z přírodního bukového dřeva a opatřena funkční spouští. Střílí gumičky, které jsou k hračce přibaleny. Gumičku vložíme do zářezu v hlavni, poté ji napneme a zasuneme do zářezu nad spouští. Gumičku vystřelíme stisknutím spouště.
Rozměry: 34 x 11 cm
Zvětšit

REVOLVER

Revolver je vyroben z bukového dřeva a ozdobná střenka je z mořené bukové překližky. Střílí gumičky, které jsou k hračce přibaleny. Gumičku vložíme do zářezu v hlavni, poté ji napneme nad bubínek a zahákneme do vybrání nad spouští. Gumičku vystřelíme stisknutím spouště.
Rozměry: 23 x 13 cm
Zvětšit

MEČE A NOŽE

Hračky jsou vyrobeny z bukového dřeva.
Rozměry meče a šavle: 56 x 16 cm Rozměry nože: 37 x 16 cm
Všechny hračky jsou baleny do PE sáčků a uzavřeny papírovým štítkem s  vytištěným návodem, varováním, grafickými symboly a kresleným vtipem. V papíru je otvor pro zavěšení hračky. Všechny naše výrobky vyhovují normě ČSN EN 71, vydáné v roce 2000. Na Vaše přání zašleme prohlášení o shodě.
Příklad balení Příklad balení hraček